Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka odkazujúca na dražby na HP Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Slovensko 18
1:4
Brezno
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Orolin, Kocúr – Valachovič, Riš
Diváci: -     Píše: Gašpárek Róbert
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Slovensko 18
1:4
0:0, 0:2, 1:2
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Brezno
Je tu koniec stretnutia, z ktorého si Brezno odvezie plný bodový zisk po víťazstve 4:1. Odo mňa to je všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera.
10Refresh

Štatistiky Tipos extraliga 2022/2023

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná16. 09. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves6:5
Základná16. 09. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:2
Základná16. 09. 202218:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:4
Základná16. 09. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky1:5
Základná16. 09. 202218:00PIHC 21 Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná16. 09. 202218:30PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:1
Základná18. 09. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín6:2
Základná18. 09. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC 21 Prešov2:3 PP
Základná18. 09. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:4 PP
Základná18. 09. 202217:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná18. 09. 202218:30NEHK Poprad - HK Nitra5:1
Základná23. 09. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:1
Základná23. 09. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná23. 09. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:5
Základná23. 09. 202218:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná23. 09. 202218:00PIHC 21 Prešov - HK Poprad2:3
Základná23. 09. 202218:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky2:1
Základná25. 09. 202214:30NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná25. 09. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín6:2
Základná25. 09. 202216:00NEHC Košice - HC 21 Prešov1:2
Základná25. 09. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2 SN
Základná25. 09. 202217:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná25. 09. 202217:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:2 PP
Základná30. 09. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky
Základná30. 09. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava
Základná30. 09. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná30. 09. 202218:00PIHC 21 Prešov - HC '05 Banská Bystrica
Základná30. 09. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín
Základná30. 09. 202218:30PIHKM Zvolen - HC Košice
Základná02. 10. 202215:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná02. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky
Základná02. 10. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín
Základná02. 10. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná02. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 21 Prešov
Základná02. 10. 202217:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná07. 10. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín
Základná07. 10. 202218:00PIHK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná07. 10. 202218:00PIHC 21 Prešov - HC Slovan Bratislava
Základná07. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná07. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Poprad
Základná07. 10. 202218:30PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice
Základná09. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice
Základná09. 10. 202216:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen
Základná09. 10. 202216:00NEHK Nitra - HC 21 Prešov
Základná09. 10. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná09. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín
Základná09. 10. 202217:30NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Poprad
Základná14. 10. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná14. 10. 202217:30PIHC Košice - HK Poprad
Základná14. 10. 202218:00PIHC 21 Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná14. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Nitra
Základná14. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica
Základná14. 10. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín
Základná16. 10. 202215:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná16. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice
Základná16. 10. 202216:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná16. 10. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad
Základná16. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky
Základná16. 10. 202217:00NEHC 21 Prešov - HKM Zvolen
Základná18. 10. 202218:00UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice
Základná21. 10. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra
Základná21. 10. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen
Základná21. 10. 202218:00PIHC 21 Prešov - HK Dukla Trenčín
Základná21. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná21. 10. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná23. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica
Základná23. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra
Základná23. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice
Základná23. 10. 202217:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad
Základná23. 10. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 21 Prešov
Základná23. 10. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín
Základná28. 10. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín
Základná28. 10. 202217:30PIHC Košice - HC Slovan Bratislava
Základná28. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná28. 10. 202218:00PIHC 21 Prešov - HC Nové Zámky
Základná28. 10. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica
Základná28. 10. 202218:30PIHK Nitra - HK Poprad
Základná30. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná30. 10. 202216:00NEHC Košice - HK Nitra
Základná30. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen
Základná30. 10. 202216:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín
Základná30. 10. 202217:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava
Základná30. 10. 202217:00NEHK Poprad - HC 21 Prešov
Základná04. 11. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná04. 11. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava
Základná04. 11. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín
Základná04. 11. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Poprad
Základná04. 11. 202218:00PIHC 21 Prešov - HC Košice
Základná04. 11. 202218:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica
Základná06. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná06. 11. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava
Základná06. 11. 202216:00NEHC Košice - HKM Zvolen
Základná06. 11. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra
Základná06. 11. 202217:00NEHC 21 Prešov - HC '05 Banská Bystrica
Základná06. 11. 202217:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín
Základná15. 11. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná15. 11. 202217:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín
Základná15. 11. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná15. 11. 202218:00UTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica
Základná15. 11. 202218:00UTHC 21 Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná15. 11. 202218:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná17. 11. 202216:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen
Základná17. 11. 202216:00ŠTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná17. 11. 202216:30ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín
Základná17. 11. 202217:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC 21 Prešov
Základná17. 11. 202217:00ŠTHK Poprad - HC Nové Zámky
Základná17. 11. 202217:30ŠTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Nitra
Základná20. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice
Základná20. 11. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín
Základná20. 11. 202217:00NEHK Poprad - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná20. 11. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica
Základná20. 11. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava
Základná20. 11. 202217:00NEHC 21 Prešov - HK Nitra
Základná25. 11. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná25. 11. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC 21 Prešov
Základná25. 11. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky
Základná25. 11. 202217:30PIHC Košice - HK Poprad
Základná25. 11. 202218:00PIHK Nitra - HKM Zvolen
Základná25. 11. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín
Základná27. 11. 202216:00NEHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná27. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná27. 11. 202216:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná27. 11. 202217:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica
Základná27. 11. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava
Základná27. 11. 202217:00NEHKM Zvolen - HC 21 Prešov
Základná29. 11. 202217:30UTHC Košice - HC Slovan Bratislava
Základná02. 12. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad
Základná02. 12. 202217:30PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica
Základná02. 12. 202218:00PIHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná02. 12. 202218:00PIHC 21 Prešov - HK Dukla Trenčín
Základná02. 12. 202218:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná02. 12. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky
Základná04. 12. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná04. 12. 202216:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky
Základná04. 12. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná04. 12. 202217:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava
Základná04. 12. 202217:00NEHC 21 Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná04. 12. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen
Základná09. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen
Základná09. 12. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná09. 12. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná09. 12. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC 21 Prešov
Základná09. 12. 202218:00PIHK Poprad - HK Nitra
Základná09. 12. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice
Základná11. 12. 202216:00NEHK Nitra - HC Košice
Základná11. 12. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná11. 12. 202217:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica
Základná11. 12. 202217:00NEHC 21 Prešov - HK Poprad
Základná11. 12. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky
Základná11. 12. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná20. 12. 202217:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice
Základná20. 12. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC 21 Prešov
Základná20. 12. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky
Základná20. 12. 202218:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná20. 12. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica
Základná20. 12. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 12. 202217:30ŠTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 12. 202217:30ŠTHC Košice - HC 21 Prešov
Základná22. 12. 202217:30ŠTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná22. 12. 202218:00ŠTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín
Základná22. 12. 202218:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná22. 12. 202218:00ŠTHK Poprad - HKM Zvolen
Základná26. 12. 202216:00POHK Nitra - HC Nové Zámky
Základná26. 12. 202216:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice
Základná26. 12. 202217:00POHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná26. 12. 202217:00POHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica
Základná26. 12. 202217:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná26. 12. 202217:00POHC 21 Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná28. 12. 202217:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen
Základná28. 12. 202217:30STHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad
Základná28. 12. 202217:30STHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná28. 12. 202218:00STHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná28. 12. 202218:00STHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná28. 12. 202218:00STHC 21 Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná30. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica
Základná30. 12. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná30. 12. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná30. 12. 202218:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná30. 12. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Poprad
Základná30. 12. 202218:00PIHC 21 Prešov - HC Košice
Základná04. 01. 202317:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná04. 01. 202317:30STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná04. 01. 202317:30STHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC 21 Prešov
Základná04. 01. 202318:00STHC Nové Zámky - HK Nitra
Základná04. 01. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín
Základná04. 01. 202318:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná06. 01. 202316:00PIHC Košice - HC 21 Prešov
Základná06. 01. 202316:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava
Základná06. 01. 202316:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra
Základná06. 01. 202317:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná06. 01. 202317:00PIHK Poprad - HKM Zvolen
Základná06. 01. 202318:00PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná08. 01. 202316:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná08. 01. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC 21 Prešov
Základná08. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná08. 01. 202317:00NEHKM Zvolen - HC Košice
Základná08. 01. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad
Základná08. 01. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky
Základná13. 01. 202317:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky
Základná13. 01. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná13. 01. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC 21 Prešov
Základná13. 01. 202318:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná13. 01. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice
Základná13. 01. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná15. 01. 202316:00NEHK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná15. 01. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad
Základná15. 01. 202317:00NEHC 21 Prešov - HC Slovan Bratislava
Základná15. 01. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná15. 01. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica
Základná15. 01. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice
Základná17. 01. 202317:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Poprad
Základná17. 01. 202317:30UTHC Košice - HC Nové Zámky
Základná17. 01. 202317:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná17. 01. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná17. 01. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen
Základná17. 01. 202318:00UTHK Nitra - HC 21 Prešov
Základná20. 01. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná20. 01. 202318:00PIHC 21 Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná20. 01. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Nitra
Základná20. 01. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná20. 01. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica
Základná20. 01. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice
Základná22. 01. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice
Základná22. 01. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad
Základná22. 01. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky
Základná22. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 01. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná22. 01. 202317:00NEHC 21 Prešov - HKM Zvolen
Základná27. 01. 202317:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra
Základná27. 01. 202317:30PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica
Základná27. 01. 202318:00PIHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná27. 01. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC 21 Prešov
Základná27. 01. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná27. 01. 202318:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná29. 01. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica
Základná29. 01. 202316:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná29. 01. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra
Základná29. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad
Základná29. 01. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 21 Prešov
Základná29. 01. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen
Základná03. 02. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica
Základná03. 02. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná03. 02. 202318:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná03. 02. 202318:00PIHC 21 Prešov - HC Nové Zámky
Základná03. 02. 202318:00PIHK Nitra - HK Poprad
Základná03. 02. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice
Základná05. 02. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná05. 02. 202316:00NEHC Košice - HK Nitra
Základná05. 02. 202316:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen
Základná05. 02. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica
Základná05. 02. 202317:00NEHK Poprad - HC 21 Prešov
Základná05. 02. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná14. 02. 202317:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná14. 02. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná14. 02. 202318:00UTHKM Zvolen - HK Poprad
Základná14. 02. 202318:00UTHC 21 Prešov - HC Košice
Základná14. 02. 202318:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica
Základná14. 02. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná17. 02. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra
Základná17. 02. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 21 Prešov
Základná17. 02. 202317:30PIHC Košice - HKM Zvolen
Základná17. 02. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná17. 02. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad
Základná17. 02. 202318:00PIHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná19. 02. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná19. 02. 202316:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná19. 02. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná19. 02. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice
Základná19. 02. 202317:00NEHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica
Základná19. 02. 202317:00NEHC 21 Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná21. 02. 202317:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Nitra
Základná21. 02. 202317:30UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná21. 02. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HC 21 Prešov
Základná21. 02. 202318:00UTHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná21. 02. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica
Základná21. 02. 202318:00UTHK Poprad - HC Nové Zámky
Základná24. 02. 202317:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica
Základná24. 02. 202317:30PIHC Košice - HC Nové Zámky
Základná24. 02. 202318:00PIHK Poprad - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná24. 02. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná24. 02. 202318:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava
Základná24. 02. 202318:00PIHC 21 Prešov - HK Nitra
Základná26. 02. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC 21 Prešov
Základná26. 02. 202316:00NEHK Nitra - HKM Zvolen
Základná26. 02. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná26. 02. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky
Základná26. 02. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná26. 02. 202317:00NEHK Poprad - HC Košice
Základná03. 03. 202318:00PIHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná03. 03. 202318:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica
Základná03. 03. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná03. 03. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava
Základná03. 03. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná03. 03. 202318:00PIHKM Zvolen - HC 21 Prešov
Základná05. 03. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad
Základná05. 03. 202317:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen
Základná05. 03. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC 21 Prešov
Základná05. 03. 202317:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná05. 03. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky
Základná05. 03. 202317:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZSkóreB
1.Slovan313:49
2.Zvolen412:89
3.Poprad413:98
4.Prešov411:98
5.Michalovce411:118
6.N. Zámky414:87
7.L. Mikuláš413:97
8.B. Bystrica412:155
9.Spiš. N. V414:154
10.Nitra47:154
11.Košice35:80
12.Trenčín46:200
TímZVVPPPPGB
1.Skalica3210015:98
2.MK Slovan2200010:36
3.Žiar n. Hronom3200114:96
4.Žilina211008:45
5.Martin210105:54
6.Brezno310119:114
7.Humenné2100110:93
8.Trnava2100110:103
9.P. Bystrica210018:83
10.Dubnica210017:73
11.Levice200027:110
12.Topoľčany200023:100
SR 18300036:160
Aktualizované: 29.9.2022 20:44
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.9.2022 13:38
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.9.2022 13:39
TímZVVPPPPGB
1.Skalica3210015:98
2.MK Slovan2200010:36
3.Žiar n. Hronom3200114:96
4.Žilina211008:45
5.Martin210105:54
6.Brezno310119:114
7.Humenné2100110:93
8.Trnava2100110:103
9.P. Bystrica210018:83
10.Dubnica210017:73
11.Levice200027:110
12.Topoľčany200023:100
SR 18300036:160
Aktualizované: 29.9.2022 20:44
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 13.9.2022 13:35
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 13.9.2022 13:35
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 13.9.2022 13:35

Bleskovky

Tavares sa zranil v príprave, Torontu bude chýbať najmenej tri týždne

Hokejista John Tavares bude chýbať Torontu Maple Leafs v úvode sezóny NHL. Útočník kanadského tímu si poranil kĺb. Ako informoval portál nhl. o 16:45 - TASR


Generálnymi manažérmi českej reprezentácie sa stali Havlát a Židlický

Marek Židlický a Martin Havlát sa stali novými generálnymi manažérmi českej hokejovej reprezentácie. Informáciu ako prví zverejnil web sport. cz po rozhovore s predsedom zväzu Aloisom Hadamczikom. o 15:56 - TASR


Florida predĺžila kontrakt s brankárom Knightom

Klub zámorskej hokejovej NHL Florida Panthers podpísal nový trojročný kontrakt s brankárom Spencerom Knightom, ktorý vojde v platnosť v nasledujúcej sezóne. Florida získala Knighta z 13. miesta draftu v roku 2019. V sezóne 2020/21 sa prvýkrát postavil do bránky Panthers a k štyrom štartom v základnej časti pridal aj dva v play off. včera o 21:43 - TASR


Columbus podpísal trojročný kontrakt s obrancom Peekeom

Klub zámorskej hokejovej NHL Columbus Blue Jackets podpísal nový trojročný kontrakt s Andrewom Peekeom do konca sezóny 2025/26. Dvadsaťštyriročný obranca počas tohto obdobia zarobí 8,25 miliónov dolárov. Columbus si vybral Peekea v drafte v roku 2016 z celkového 34. miesta a v prvom tímu mu dal šancu o tri roky neskôr. včera o 18:53 - TASR


Slovák Koch z Vítkovíc dostal za faul na Kurovského dištanc a pokutu

Slovenský obranca Patrik Koch z českého tímu HC Vítkovice Ridera dostal za faul na útočníka Třinca Daniela Kurovského trest na dva zápasy a pokutu. Informoval o tom portál idnes. cz. 27.9.2022 15:26 - TASR


Boeser bude Vancouveru po operácii ruky chýbať minimálne tri týždne

Hokejový útočník Brock Boeser nepomôže Vancouveru v úvode nového ročníka zámorskej NHL. Po operácii ruky musí nútene pauzovať tri až štyri týždne. Dvadsaťpäťročný krídelník sa zranil v sobotu počas tréningového kempu Canucks v kanadskom Whistleri. 27.9.2022 09:18 - TASR


Hurikán Ian prinútil Tampu odložiť dva prípravné zápasy

Hokejisti Tampa Bay Lightning neodohrajú vo svojej aréne dva tohtotýždňové prípravné duely pred štartom novej sezóny NHL. Dôvodom je tropická búrka Ian, ktorá v pondelok zosilnela na hurikán a v najbližších dňoch má zasiahnuť Floridu. 27.9.2022 06:46 - TASR


Zápas 4.kola českej extraligy Karlove Vary - HC Olomouc odložili

Organizátori zápasu v Karlových Varov odložili nedeľný zápas 4. kola českej extraligy medzi domácim tímom a priebežným lídrom tabuľky HC Olomouc. Informoval portál hokej. cz. Stretnutie nezačalo pre poruchu rolby. Po jej odstránení z plochy ostala na ľade diera, ktorá bola príčinou pre odklad duelu. Kluby sa ešte nedohodli na náhradnom termíne. 25.9.2022 17:25 - TASR


Útočník Vegas Patrick už druhýkrát v kariére vynechá celú sezónu

Kanadský hokejový útočník Nolan Patrick bude svojmu tímu Vegas Golden Knights chýbať celú sezónu NHL 2022/2023. Klub ho zaradil na listinu dlhodobo zranených hráčov, na ktorej už má aj brankára Robina Lehnera a obrancu Sheu Webera. Patrickovu kariéru dlhodobo sprevádzajú zranenia. 22.9.2022 22:33 - TASR


Rinne sa vrátil do Nashvillu, bude špeciálny poradca pre rozvoj brankárov

Bývalý fínsky hokejový brankár Pekka Rinne bude pôsobiť v klube NHL Nashville Predators ako špeciálny poradca pre rozvoj brankárov. Do organizácie, v ktorej strávil celú svoju zámorskú kariéru, sa vrátil rok po ukončení hráčskej kariéry. Rinne je doteraz jediný hráč, ktorého číslo dresu Predators vyradili. 22.9.2022 21:57 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

30. 09. 2022
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
Spiš. N. V - Slovan o 17:30
Nitra - Michalovce o 18:00
Prešov - B. Bystrica o 18:00
Poprad - Trenčín o 18:00
Zvolen - Košice o 18:30

Odohrané zápasy

25. 09. 2022
Spiš. N. VL. Mikuláš
0:3REPORT
PopradZvolen
3:2 PPREPORT
B. BystricaNitra
3:2 SNREPORT
N. ZámkyTrenčín
6:2REPORT
KošicePrešov
1:2REPORT
SlovanMichalovce
4:1REPORT

Najviac bodov

Austin FarleyNZA8 bodov
2.Záborský T.POP7
3.Tamáši A.BBY7
4.Karsums M.LMI6
5.Jackson R.NZA6

Najlepší strelec

Tomáš ZáborskýPOP5 gólov
2.Karsums M.LMI5
3.Haščák M.SBA4
4.Farley A.NZA4
5.Jackson R.NZA3

Najlepší brankár

Pavel KantorNZA95.06 perc
2.Trenčan A.ZVO93.85 %
3.Peters A.POP93.7 %
4.Valent M.LMI93.23 %
5.Bespalov N.PRE91.92 %